بسیاری از مردان هم عاشق گربه ها هستند

شاید به این دلیل است که همه مردهای خانواده من با گربه ها بزرگ شده اند، اما مردانی که گربه ها را دوست دارند جایگاه ویژه ای در قلب من دارند. یکی از پدران گربه مورد علاقه من آورام است، که سال پیش به من نامه نوشت. او در یک رابطه بود و نهایتا می خواست بچه دار شود، اما مطمئن نبود که بتواند پدر خوبی ابشد. او عاشق گربه ها بود اما به آن ها حساسیت داشت. ما تقریبا به مدت یک سال با یک برنامه تدریجی برای تطبیق دادن او با گربه ها، کار کردیم. او نهایتا توانست آرتور و بئوولف را به عنوان بچه گربه به سرپرستی بگیرد. حالا چندین سال می گذرد و آورام یک پسر بچه دارد و نمی تواند شاد تر از این باشد. به عقیده من، پسر او یک فرد مسئولیت پذیر و مراقبت کننده می شود، همانطور که بیشتر بچه هایی که با گربه بزرگ می شوند اینگونه هستند.

هر گربه رفتار خاص خودش را دارد و اجازه مي دهد بخشي از بدنش را لمس كنيم با اينحال نياز است كه فردي متخصص در هنگام ماساژ و شست و شوي همراه آن باشد.

ماساژ گربه simoncat.ir/ماساژ-گربه/  (Cat masغير مجاز مي باشدe) نيز به جهت آشنايي صاحب گربه با نقاط لذت بخش حيوان و همچنين ايجاد حسي جالب و جديد ايجاد شده است .

ماساژ سايمون كت باعث بهبود رابطه گربه با انسان مي شود استرس و اضطراب ناشي از حمام را نيز كاهش ميدهد و باعث كاهش درد عضلات گربه مي شود.

با ماساژ گربه شستشوي simoncat دقيق تر و راحتري خواهيم داشت و احساس رضايت پس از حمام كاملا در چهره مشهود است.

ماساژ دادن گربه

آموزش نگهداری از گربه گربه ,ماساژ ,ها ,یک ,مي ,بچه ,گربه ها ,با گربه ,ماساژ گربه ,مي شود ,دارد ومنبع

تولد گربه

ماساژ گربه

اصلاح گربه

حمام گربه

هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم

چگونه براي گربه جشن تولد بگيريم

آشنایی با اصلاح و مدل مو گربه

مشخصات

آخرین جستجو ها

پوستر دیواری سايت عاشقانه ردپاي عشق dltopapk خرید انواع لوازم یدکی جرثقیل معرفی کالا فروشگاهی فیلتر شنی تهيه برنامه زمان بندي پروژه به همراه کنترل پروژه خرید پوستر دیواری باکیفیت فروش آنلاین ویدئو پروژکتور ابر و باد